15 کیلوگرم مواد مخدر در بروجرد کشف شد/ دستگیری قاتل متواری در کمتر از یک ساعت | بلاگ

15 کیلوگرم مواد مخدر در بروجرد کشف شد/ دستگیری قاتل متواری در کمتر از یک ساعت

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به گزارش لرستان خبر، مهدی پورغلامحسین صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان اظهار کرد: در یک عملیات پلیسی و با انجام اقدامات اطلاعاتی توسط کلانتری 13 این شهرستان 15 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین و تریاک کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به اینکه از این میزان مواد مخدر کشف شده 14 کیلو و 170 گرم از نوع هروئین و مابقی تریاک و سوخته تریاک است، عنوان کرد: در این راستا یک قبضه سلاح جنگی ضبط و یک نفر دستگیر شد، همچنین افراد دیگری تحت پیگرد و تعقیب هستند.

فرمانده انتظامی بروجرد تاکید کرد: این باند تهیه و توزیع مواد مخدر قصد داشته مواد کشف شده را در سطح شهرستان توزیع کند که ناکام ماند.

پورغلامحسین در ادامه به بیان گوشه‎هایی از عملکرد نیروی انتظامی بروجرد در 4 ماهه ابتدای امسال پرداخت و افزود: در مدت یاد شده 85 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده و میزان کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش 48 درصدی را نشان می‎دهد.

وی بیان کرد: در مدت یاد شده همچنین 250 خرده‎فروش مواد مخدر دستگیر و 2 هزار و 10 معتاد متجاهر دستگیر و به کمپ‎های ترک اعتیاد معرفی شدند که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد 7 درصدی را نشان می3دهد.

فرمانده انتظامی بروجرد از انهدام 5 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در 4 ماهه نخست امسال خبر و ادامه داد: در مدت یاد شده جرائم سرقت با کاهش 16 درصدی همراه بوده و 85 درصد جرائم کشف شده است.

پورغلامحسین تصریح کرد: در این بازه زمانی همچنین تصادفات درون شهری منجر به فوت و جرح به ترتیب با کاهش 57 و 15 درصدی همراه بوده و تصادفات برون شهری منجر به فوت نیز 17 درصد کاهش داشته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در جریان قتلی که در تاریخ 26 مرداد ماه در بروجرد رخ داده زنی با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود، در کمتر از یک ساعت قاتل شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی بروجرد در تشریح انگیزه این قتل اظهار کرد: در سطح شهر اخبار ضد و نقیضی در خصوص انگیزه این قتل شنیده می‎شود، اما انگیزه اصلی اختلافات خانوادگی قدیمی بود.

پورغلامحسین در خصوص قتلی که اخیرا در خیابان تختی بروجرد به وقوع پیوسته است، بیان کرد: قتل برای ما محرز و قاتل شناسایی شده است و پیگیری‎ها برای دستگیری او در حال انجام است.

انتهای پیام/

منبع:فارس

...
نویسنده : بازدید : 0 تاريخ : دوشنبه 29 مرداد 1397 ساعت: 2:02