کاروان خدام و پرچم متبرک حرم رضوی در محله «پاچنار» خرم آباد حضور یافتند + تصاویر

ساخت وبلاگ
چکیده : میلاد احسانی جانشین قرارگاه فرهنگی حضرت صاحب الامر(عج) لرستان در گفتگو با خبرنگار لرستان خبر اظهار د... با عنوان : کاروان خدام و پرچم متبرک حرم رضوی در محله «پاچنار» خرم آباد حضور یافتند + تصاویر بخوانید :

میلاد احسانی جانشین قرارگاه فرهنگی حضرت صاحب الامر(عج) لرستان در گفتگو با خبرنگار لرستان خبر اظهار داشت: قرارگاه فرهنگی حضرت صاحب الامر(عج) لرستان از حدود یک سال قبل فعالیت های مختلف به ویژه فعالیت فرهنگی را در محله های حاشیه نشین و محروم شهر خرم آباد آغاز کرده است.

image_25_07_2018_482

وی برگزاری جشن در اعیاد مختلف مذهبی را از جمله این فعالیت های فرهنگی دانست و افزود: در ادامه این فعالیت ها، عصر امروز کاروان خدام و پرچم متبرک حرم رضوی در محله «پاچنار» خرم آباد حضور یافتند.

image_25_07_2018_316

جانشین قرارگاه فرهنگی حضرت صاحب الامر(عج) لرستان با اشاره به اینکه پس از هشت سال حضور کاروان زیر سایه خورشید برای اولین بار بود که این کاروان در محله پاچنار حضور یافت، ادامه داد: از چند روز قبل تبلیغات تبلیغات وسیعی توسط شورای تحول منطقه انجام شد و استقبال مردم بسیار فراتر از آن چیزی بود که تصور می کردیم.

image_25_07_2018_643

احسانی با بیان اینکه در این برنامه گروه سرود نغمه های افلاکی نیز به اجرای سرود بسیار زیبای  رضوی پرداختند، تصریح کرد: قرار است امشب و فردا شب نیز نمک متبرک حرم امام رضا(ع) درب خانه های مردم محله توزیع شود.

image_25_07_2018_442

وی در پایان با بیان اینکه قرارگاه فرهنگی حضرت صاحب الامر(عج) لرستان برنامه های فرهنگی - اجتماعی بسیاری برای محله های حاشیه ای شهر دارد، افزود: برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی ویژه جوانان و نوجوانان طی تابستان امسال از جمله این برنامه هاست.

انتهای پیام/

لرستان...
ما را در سایت لرستان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : شنبه 6 مرداد 1397 ساعت: 17:41