تشکیل یگان های ویژه و گردان های «بیت المقدس» در لرستان

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش لرستان خبر، سردار توکلی در جلسه مدیران لرستان با وزیر دفاع در سخنانی با تاکید بر ضرورت انتق... با عنوان : تشکیل یگان های ویژه و گردان های «بیت المقدس» در لرستان بخوانید :

به گزارش لرستان خبر، سردار توکلی در جلسه مدیران لرستان با وزیر دفاع در سخنانی با تاکید بر ضرورت انتقال بیمارستان ارتش به داخل شهر، اظهار داشت: سپاه در مرکز لرستان یک مرکز درمانی و جراحی محدود دارد که آن را تجهیز کرده است.

وی با بیان اینکه این مرکز، تنها مرکز سپاه بوده که قابلیت توسعه دارد و می توان روی آن سرمایه گذاری کرد، گفت: در حال حاضر مجموعه «اتکا» در برخی شهرستان های لرستان وجود ندارد و باید بستری فراهم شود که این امر عملیاتی شود.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه در مرکز لرستان تنها یک مرکز «اتکا» وجود دارد که جوابگوی حجم مراجعات نیست، تصریح کرد: در قرار گاه امام علی(ع) استان در سال گذشته و همچنین امسال توسعه سازمانی داشته ایم و یگان ویژه و گردان های بیت المقدس را تشکیل دادیم.

سردار توکلی با بیان اینکه در بحث تجهیز این یگان ها و گردان ها اقدام اساسی صورت نگرفته است، تصریح کرد: گردان های با ماموریت اصلی مقابله با ناآرامی ها ایجاد شوند و این امر به عنوان مطالبه جدی باید در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام/

منبع:مهر

لرستان...
ما را در سایت لرستان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 26 تاريخ : چهارشنبه 27 تير 1397 ساعت: 14:35