مردم لرستان اهانت کنندگان و تخریب گران اموال عمومی را به نیروهای امنیتی معرفی کنند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

عضو لرستانی شورای اسلامی شهر تهران گفت: مردم لرستان باید هرچه سریعتر کسانی که در بین اینها نفوذ کرده و اموال عمومی را تخریب کرده و اهانت می کنند را شناسایی کرده و و به نیروهای امنیتی معرفی کنند.

اسماعیل دوستی در گفتگو با خبرنگار لرستان خبر اظهار داشت: اعتراض حق مردم است اما باید بسیار منطقی باشد.

وی عنوان کرد: از لرهای باغیرت که در صحنه های جبهه در هشت سال دفاع مقدس خود را نشان داده و در تمام عملیات ها حضور داشته و شهدای گرانسنگی به نظام جمهوری اسلامی تقدیم کردند انتظار می رود که با این موضوع بسیار منطقی برخورد کنند.

این لرستانی عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: از هم استانی های عزیز خود می خواهم که آرامش خود را حفظ کنند و اگر درخواستی هم از دولت دارند منطقی برخورد کنند.

دوستی تصریح کرد: مردم لرستان باید هرچه سریعتر کسانی که در بین اینها نفوذ کرده و اموال عمومی را تخریب کرده و اهانت می کنند را شناسایی کرده و و به نیروهای امنیتی معرفی کنند.

از مردم استان تقاضا دارم نسبت به لرستان که همیشه در کل کشور به عنوان یک استان ولایتمدار و حامی نظام بوده اند و اکثریت قریب به اتفاق آنها مقلد امام و رهبری هستند،  وارد این گونه آشوب ها نشوند.

انتهای پیام/

نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 12 دی 1396 ساعت: 23:22
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها