نحوه پرداخت موسسسات مردم را گله‌مند کرده است/ معیشت اقتصادی عامل تجمعات امروز

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

به گزارش لرستان خبر، بهروز بنیادی با اشاره به تجمع مردم مالباخته در موسسه‌های مالی و اعتباری در مشهد، کاشمر و نیشابور گفت: نماینده‌های مجلس بارها در صحن علنی و غیرعلنی با حضور رئیس بانک مرکزی جلسات متعددی برگزار کرده‌اند و کمیته‌ای مامور پیگیری شده است که مسوول آن آقای پزشکیان هستند.

وی افزود: پرداخت‌ها در حال انجام است اما چیزی که مردم را گله‌مند کرده است، نحوه پرداخت موسسات است.
نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در تسویه حساب‌ها مبالغی از مردم کم می‌شود و مردم به این امر اعتراض دارند و باید این امر حل شود.

بنیادی ادامه داد: چند هفته مجلس درگیر بودجه شده است و کمیسیون‌ها تمرکزی بر این مسئله نداشتند اما پیگیری‌ها ادامه دارد و در این مسئله غفلتی نشده است.

وی با تاکید بر اینکه تجمعات امروز باید ریشه‌یابی شود، گفت: بحث‌هایی بین نمایندگان در حال شکل‌گیری است که از سازمان‌های مربوطه مثل حفاظت اطلاعات، استانداری خراسان و هر دستگاه متولی بخواهیم تجمع مردم را توضیح دهند که چه خواسته‌هایی داشته‌اند.

نماینده مردم کاشمر تصریح کرد: در مطالبات مردم بحث معیشت اقتصادی مطرح است که این مسائل نیز در مجلس در حال رصد و پیگیری است.

انتهای پیام/

منبع:فارس

نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 1 تاريخ : جمعه 8 دی 1396 ساعت: 15:08
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها