بارش 14 میلی متر باران در لرستان/ استمرار بارندگی ها تا عصر جمعه

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

به گزارش لرستان خبر، رضا آریایی شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران به مقدار بارندگی سامانه بارشی اخیر در ایستگاه های سینوپتیک هواشناسی، از آغاز شروع بارش تا ساعت ۲۰ امشب پنجشنبه ۱۶ آذر اشاره کرد و اظهار داشت: در نورآباد 46 میلی متر، در دورود 19 میلی متر و در الشتر 16 میلی متر بارندگی داشته ایم.

وی با بیان اینکه در بروجرد 12 میلی متر باران باریده است، عنوان کرد: در کوهدشت 11 میلی متر، در رومشکان 10 میلی متر و در ازنا هفت میلی متر باران باریده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان با بیان اینکه  در چگنی پنج میلی متر بارندگی داشته ایم، ادامه داد: در الیگودرز پنج میلی متر، خرم آباد چهار میلی متر و در پلدختر دو میلی متر باران باریده است.

آریایی متوسط بارندگی در سطح استان را 14 میلی متر بیان کرد و گفت: بارندگی در گردنه ها، ارتفاعات و نقاط سردسیر استان به صورت بارش برف است.

وی با بیان اینکه تردد خودروها در کلیه  گردنه ها و محورهای ارتباطی استان به آرامی ادامه دارد، افزود: بارندگی تا فردا عصر در استان ادامه خواهد داشت.

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان بیان کرد: خوشبختانه تاکنون هیچ گونه مشکلی از طرف فرمانداران گزارش نشده است.

نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 1 تاريخ : جمعه 17 آذر 1396 ساعت: 9:47
برچسب‌ها : استمرار,بارندگی,
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها