۵ تیم تخصصی و عمومی به منطقه محروم دوره چگنی اعزام شد+تصاویر

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

به گزارش لرستان خبر، عبدالوحید ملک آرا اظهار داشت: امروز به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان و بهداری نیروی انتظامی استان  پنج تیم تخصصی و عمومی به منطقه محروم چم پلک از  توابع شهرستان چگنی اعزام شد.‎

وی افزود: این تیم تخصصی که شامل کودکان، متخصص عفونی، پوست، جراح عمومی و پزشکان عمومی،دندانپزشک، ماما، پرستار، کار‌شناس مبارزه با بیماری‌ها، بهداشت خانواده و کارشناس بهداشتی و دارویار، تیم را به مدت یک روز برای ارائه خدمات بهتر به مردم این منطقه همراهی کردند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان با اشاره به خدمات پزشکی در این اعزام عنوان کرد: خدماتی که در این اعزام ارائه می‌شود ‏شامل ویزیت، ارائه دارو، خدمات دندانپزشکی و خدمات بهداشتی به اهالی منطقه بود.

ملک آرا، با اشاره به خدمات پزشکی  در این اعزام تصریح کرد: بیش از 700 نفر خدمات بهداشتی درمانی به‌صورت مستقیم  به جمعیت تابع منطقه ارائه شد.

وی بابیان اینکه کلیه هزینه‌های این نیازمند توسط سازمان بسیج جامعه پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی لرستان پرداخت می‌شود، خاطرنشان کرد: تمامی هزینه‌های مراجعه‌کنندگانی که از طریق اعزام  تیم‌های پزشکی به ‌بیمارستان‌های استان ارجاع شده‌اند، به‌صورت رایگان است.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: دانشگاه علوم پزشکی استان، استانداری، شبکه بهداشت ودرمان شهرستان چگنی، کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان چگنی، بیمارستان شفا ،کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهداری فدک نیروی در این اقدام خیرخواهانه حمایت و پشتیبانی کردند.

انتهای پیام/

نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 20 مهر 1396 ساعت: 11:56
برچسب‌ها : شدتصاویر,
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها