سرمایه‌گذاری برای ایجاد منطقه گردشگری در سد «حوضیان» الیگودرز :: لرستان مرکز مردم غیور

سرمایه‌گذاری برای ایجاد منطقه گردشگری در سد «حوضیان» الیگودرز

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  به گزارش لرستان خبر، در نشستی با حضور نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان، مدیر عامل شرکت گردشگری تامین اجتماعی و مشاور طرح گردشگری سد حوضیان در تهران برگزار در خصوص سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی کشور در ایجاد منطقه گردشگری سد حوضیان تصمیم گیری شد.

  محمد خدابخشی نماینده الیگودرز در مجلس شورای اسلامی در این نشست با اشاره به اینکه طرح ایجاد منطقه گردشگری توسط مشاور آماده و ارائه شده است گفت: امیدوارم با حمایت دولت و سرمایه گذاری شرکت گردشگری تامین اجتماعی سازمان تامین اجتماعی هر چه زودتر شاهد عملیاتی شدن این طرح و بهره برداری از آن باشیم.

  محمدرضا سلیمانی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان نیز به سفر رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور به الیگودرز و بازدید از سد حوضیان اشاره کرد و افزود: آمادگی لازم برای همکاری با سازمان تامین اجتماعی در خصوص ایجاد منطقه گردشگری سد حوضیان را داریم که در صورت محقق شدن می تواند تحویل عظیمی در بخش گردشگری شهرستان الیگودرز و استان لرستان به دنبال داشته باشد.

  منبع: مهر

  نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 11 تاريخ : دوشنبه 20 شهريور 1396 ساعت: 20:43
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123