تشکل های مردم نهاد به کمک منابع طبیعی پلدختر بیایند :: لرستان مرکز مردم غیور

تشکل های مردم نهاد به کمک منابع طبیعی پلدختر بیایند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پلدختر گفت: باتوجه به وسعت جغرافیایی شهرستان پلدختر و کمبود نیروی انسانی، همکاری و کمک مردم و تشکل های مردم نهاد در راستای حفاظت از منابع طبیعی این شهرستان ضروری است.

  به گزارش لرستان خبر، شهرام میررضایی عصر شنبه در نشست با جنگلبانان افتخاری شهرستان پلدختر افزود: با توجه به وسعت منطقه، میزان قابل توجه منابع طبیعی و سخت گذر بودن منطقه، حفاظت ازعرصه های جنگلی کاری دشوار و تا حدودی غیرممکن است.
  وی منشا آتش سوزی های جنگلی در شهرستان پلدختر را عمدی و عامل انسانی خواند و اظهار کرد: بدون حضور و همکاری مردم و تشکل های مردم نهاد حفاظت از عرصه های طبیعی امکان پذیر نیست.
  رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پلدختر افزود: با توجه به شیب تند، سخت گذر بودن منطقه و کمبود امکانات لازم مهار آتش سوزی ها کاری سخت و دشوار است.
  وی کاشت نهالستان گرمسیری در شهرستان پلدختر را اقدامی مناسب دانست و گفت: جایگزینی درختان بومی یکی از راهکارهای مناسب صیانت و حفاظت از عرصه های طبیعی است که با حمایت و پیگیری های انجمن ها و دوستداران طبیعت قابل اجرا است.
  میررضایی افزود: برای حفاظت و صیانت از عرصه های طبیعی نیاز به همکاری دستگاه های مختلف و سازمان های مردم نهاد هستیم چراکه این تشکل ها حلقه واسط بین بخش دولتی و غیر دولتی محسوب می شوند.
  شهرستان پلدختر در 120 کیلومتری جنوب غربی مرکز استان لرستان واقع شده است.
   

  انتهای پیام/

  ایرنا

  نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 5 تاريخ : يکشنبه 15 مرداد 1396 ساعت: 22:11
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123