برگزاری اولین دوره جذب و تربیت معلم و مربی بینش مطهر در لرستان/ مهلت ثبت نام تا 27 تیر ماه

ساخت وبلاگ
چکیده : محسن علمدار در گفتگو با خبرنگار لرستان خبر اظهار داشت: اولین دوره جذب و تربیت معلم و مربی بینش مطهر(... با عنوان : برگزاری اولین دوره جذب و تربیت معلم و مربی بینش مطهر در لرستان/ مهلت ثبت نام تا 27 تیر ماه بخوانید :

محسن علمدار در گفتگو با خبرنگار لرستان خبر اظهار داشت: اولین دوره جذب و تربیت معلم و مربی بینش مطهر(تدریس آثار شهید مطهری) در استان لرستان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این دوره ویژه خواهران و برادران دارای مدرک کارشناسی و بالاتر است، عنوان کرد: طبق تفاهم نامه ای که بین دبیرخانه بینش مطهر در تهران و دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه امام حسین(ع) منعقد شده، در پایان این دوره افرادی که نمره کافی را دریافت کنند اگر دارای مدرک کارشناسی باشند به عنوان معلم حق التدریسی به دانشگاه فرهنگیان و افراد با مدارک کارشناسی ارشد و دکتری به دانشگاه امام حسین(ع) معرفی خواهند شد.

مسئول دبیرخانه دوره بینش مطهر در لرستان با اشاره به اینکه داوطلبان تنها تا چهارشنبه ۲۷ تیرماه برای ثبت نام در این دوره فرصت دارند، ادامه داد: این دوره طی ۱۲ هفته(هفته ای سه ساعت) برگزار خواهد شد و هزینه دوره  برای هر نفر ۹۶ هزار تومان است.

علمدار تصریح کرد: علاقه مندان می توانند تا ۲۷ تیرماه با مراجعه به سایت www.bineshemotahar.ir و یا تماس با شماره تلفن ۰۹۱۶۷۱۱۱۸۷۴ برای ثبت نام در این دوره اقدام کنند.

image_15_07_2018_319

انتهای پیام/

لرستان...
ما را در سایت لرستان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 22 تاريخ : دوشنبه 25 تير 1397 ساعت: 14:45